تعمیرات تخصصی نوت بوک

آمار کشورهای بازدید کننده

free counters

خدمات فنی آنلاین

حریم خصوصی کاربران
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران :

برای این شرکت حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در این سند اصول محرمانه بودن اطلاعات و نیز راهکارهای این شرکت برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران وب سایت تشریح می شود .

محتویات این سند :
- این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی کاربران وب سایت و نحوه استفاده از آنها توسط این شرکت می باشد. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و توسط آن ها می توان کاربران وب سایت را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام ، نام خانوادگی، نشانی، آدرس پست الکترونیک، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
- این سند به مواردی که در اختیار وب سایت نیست و این شرکت هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. برای نمونه می توان به شرکت های مشتری خدمات این شرکت و افراد ثالثی که در استخدام این مجموعه نیستند و همچنین اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر اشاره نمود .
اطلاعات ذخیره شده و نحوه استفاده از آن ها :
- شما کاربر گرامی با ثبت نام و ارسال فرم های سفارش و پشتیبانی در وب سایت ، اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام ، نام خانوادگی، نشانی، آدرس پست الکترونیک و ... را در اختیار این شرکت قرار می دهید.
- پس از ورود به وب سایت ، شما یک کاربر ناآشنا نیستید و اطلاعات مربوط به شما برای استفاده از خدمات ، نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنش ها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و نظایر آن بوده ولی محدود به موارد ذکر شده نیست .
- این وب سایت ، کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را ذخیره نگهداری می کند.
- این وب سایت ، به صورت خودکار پس از ورود شما ، اطلاعاتی از قبیل آدرس IP شما، اطلاعات کوکی های وب سایت و صفحاتی که مشاهده می کنید را ذخیره و نگهداری می کند.
- این وب سایت ،  از این اطلاعات به منظور ارتقاء خدمات ، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و نظایر آن استفاده می کند.
- این وب سایت ، اطلاعات شما را بجز در موارد زیر ، اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد :
* در صورت ادغام این شرکت در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و از نظر شما باخبر خواهیم شد .
* در صورت تخلف شما از مقررات وب سایت و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.
* در شرایطی که مراجع قضایی ، اطلاعات شما را ( به هر دلیل ) از این شرکت بخواهند ، این اطلاعات در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت .
- این وب سایت  ، ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما از آن استفاده کند.
ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی :
-شما می توانید اطلاعات خود را در این وب سایت تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه مواردی است که به هنگام عضویت در وب سایت وارد نموده اید.
-شما می توانید به صورت کامل از این وب سایت و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از وب سایت حذف گردیده و برخی موارد ، حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و نظایر آن بوده ولی محدود به موارد ذکر شده نیست.
محدودیت دسترسی به اطلاعات :
-این وب سایت ، دسترسی پرسنل خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارشناسانی که باید برای ارایه خدمات وب سایت با شما در تماس باشند ، به این اطلاعات دسترسی دارند.
-این وب سایت ، جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، اطلاعات مهم مانند رمز عبور و ...  را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره می کند .در این حالت ، در صورت دسترسی غیر مجاز ، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نخواهد بود .
- تلاش ما این است که امیدواریم كه این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی شما مطابق با آخرین استانداردهای امنیتی نگهداری خواهد شد. این شرکت تلاش می کند كه تمام مسیرهای معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی از شما را ،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه های کاملا ایمن ذخیره می شوند اما لازم به توضیح است که با وجود پیشرفت تکنولوژی و ابزارهای امنیتی، باز هم نمی توان امنیت هیچ داده ارسال شده از طریق اینترنت را به صورت صد درصد تضمین كرد. بنابراین این شرکت نمی تواند این اطمینان را به صورت کامل بدهد كه اطلاعات شما در مرحله ارسال ، در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی تواند مسئولیت عواقب ناشی از دسترسی غیر مجاز به اطلاعات شخصی شما مثل دسترسی احتمالی مراکز ISP را بپذیرد .
وب سایت های لینک شده :

این وب سایت ممكن است با وب سایت های دیگر  پیوند داشته باشد. بدیهی است وب سایت های لینك شده تحت نظارت این شرکت نبوده و مسئولیتی در قبال آنها ندارد. لطفا در صورت ارسال اطلاعات به وب سایت های لینک شده ، نسبت به سیاست حفظ حریم خصوصی آنها اطلاع حاصل فرمایید .

تغییرات در این سیاست ها :

این شرکت حق دارد در هر زمان و بدون اطلاع قبلي در متن این سیاست نامه تغييرات احتمالی را ايجاد کند. اگرچه حتی الامکان کلیه کاربران از طریق پست الکترونیک از این تغییرات باخبر خواهند شد ولي کاربران موظف هستند با مراجعه مداوم به اين متن ، از تغييرات احتمالی آن با خبر شده و در صورت عدم توافق با آن ، درخواست قطع سرويس خود را نموده و یا از این وب سایت خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غير اين صورت تمام عواقب احتمالي آن بر عهده کاربران خواهد بود .

انتقادات ، پرسش ها و پیشنهادات :

انتقادات ، پرسش ها و پیشنهادات سازنده خود را از طریق فرم ارتباط با ما ، با این شرکت در میان بگذارید.